Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Stará tovární hala

 

Charakteristika: Povídka, kterou jsme vytvořily, když jsme se dokoukaly na Death note.

Varování: Zvrácené. Nedoporučujeme psychicky slabším jedincům a lidem, kterí nemají rádi černý humor.

Shrnutí: Vypadá to, že je vše ztraceno, ale záchrana přeci jen přijde.

 Přístupnost: od 15 let

 

-%-

 

Staré opuštěné skladiště. Ovzduší by se dalo krájet (ale kdo by se s tím dělal, žeáno), stejně jako všichni tam. Obklíčen skupinkou vyšetřovatelů tam stál Yagami Raito, který (nejen) vypadal jako naprostý šílenec.

"Jen tak můžeš zjistit, jestli je opravdový… nebo falešný!!" dramaticky (nebo si to aspoň on, tisíce fanynek a Mikami mysleli) zařval hnědovlasý mladík s červenýma očima a rozevlátým pohybem si stáhl kalhoty, otočil se k osazenstvu zády, vystrčil na ně svou sexy prdelku a hlasitě si upšoukl. Všichni z toho byli naprosto omámení a Near si pomyslel: "Blafuje?"
"Všichni jste se mýlili!! Vyhrál jsem! Všichni jste se stali obětí mého úžasného, ukrutného, ďábelského, božského, dokonale promyšleného plánu! Všichni jste mi pomáhali! Jak, se ptáte? No kdo mi asi naservíroval k obědu fazole?!"
Near se otočil na Mogiho: "Mogi, nechtěl bys mi k tomu něco říct?"
Dotazovaný se zarděl.
"V plechovce!" dodal Raito.
"Pane…" začal Mogi, nevšímaje si Kirova přeskakujícího řevu.
"S etiketou, s prošlou záruční lhůtou!" upřesňoval Yagami.
"Pane, já jsem ty fazole jedl taky…" řekl Mogi tiše. Všichni okamžitě strnuli a nejistě upřeli pohled na Mogiho zadnici.
"Nejen zápisník smrti zabíjí…" uchichtl se Kira.
"Zklamal jsem vás, přátelé…" zamumlal poraženecky Near. "Na tuto možnost jsem se nepřipravil."
"Ale i…" Yagami učinil další dramatickou pomlku. "…Mogiho prdy! Když už mám zemřít, ať je to aspoň důstojné!" A než v tom někdo stihl Mogimu zabránit… PŠŠOOUUUUK!!

"Celou dobu byl mým spojencem… a nikdo… si… to… ne-u-vě…do…mil…" zhasl Kirův dokonávající hlas, stejně jako životy všech ve skladišti.


Ne, děláme si srandu. To bychom přece neudělaly. Vraťme se zpět v čase. Doopravdy to totiž bylo takhle…


Staré opuštěné skladiště. Ovzduší by se dalo krájet (ale kdo by se s tím dělal, žeáno), stejně jako všichni tam. Obklíčen skupinkou vyšetřovatelů tam stál Yagami Raito, který (nejen) vypadal jako naprostý šílenec.
"Jen tak můžeš zjistit, jestli je opravdový… nebo falešný!!" dramaticky (nebo si to aspoň on, tisíce fanynek a Mikami mysleli) zařval hnědovlasý mladík s červenýma očima a rozevlátým pohybem se otočil čelem k lidem, kteří ho chtěli při sebemenší podezřelé činnosti zabít, a naprosto nezakrytě začal psát neurčité jméno na útržek zápisníku smrti. Jelikož to se však počítalo jako podezřelá činnost, vybičované nervy jednoho černovlasého, krásného mladíka (Bohužel, nebyl to Harry Potter, ale Matsuda, ale můžeme mu tak říkat, jestli chcete.) ruply, a ten pozvedl hůlku… tedy, pistoli, a na Kiru vystřelil.
"Harry!"
Raitova ruka se zbarvila krví (modrou) a postřelený začal bolestně hýkat. Napadlo ho okamžitě Harryho ztrestat - jenže kde byl jeho zápisníku konec…
"Harry, ty idiote! Říká ti něco pravidlo "Na bohy se nestřílí"?! A vůbec, zkoušels někdy vyprat modrou krev? To nezvládne ani Vanish!"
"Proč jsi to všechno dělal?!" strhl na sebe pozornost rozzuřený Potter. "Co tvůj taťulda, kvůli čemu zemřel?!"
"Můj taťulda… myslíš toho starýho úchyla? No jo, Harry, on to zkoušel na matku, sestru, dokonce i na L! A nakonec i na Mella. A co bys udělal ty jako Mellův milenec, kdybys stál za tím chlípníkem s kulometem ráže sedm padesát v ruce? Určitě si to dovedeš představit, ty bys mu to taky napral do prdele! Že jo!"
"Hele hele, toho tvýho chlípníka jsem měl docela rád! Kdybych za ním stál, myslíš, že bych použil kulomet?" prořekl se Harry plačtivě.
Zatímco jeho modrá krev padala na podlahu, Raito si tu situaci pokusil představit. Když skončil neúspěchem (ztroskotalo to na jeho otci se staženými kalhotami), rozhodl se dokončit svou podezřelou činnost.
"On píše krví… Nesnáším krev," uvědomil si Near a svalil se mezi své ošklivé figurky.
"Panekiro, Neare!" zařval Giovanni vyděšeně, což Harryho natolik vylekalo, že omylem zmáčknul drůbež na své hůlce… tedy, pistolce.
Prásk, prásk, prásk atd.!

Cink, cink, cink atd.! odpovědělo. Potter pohledem rozrušeně hledal díry po kulkách v Kirově těle, žádné však nenašel. Měl bych si pořídit brýle, pomyslel si, ale dřív než si stihl dojít k očaři, ozval se svůdný hlásek.
"Ale, ale, chlapci, nestřílejte se! A hlavně nestřílejte na toho krásného chlapečka s červenýma očima!"
Veškeré obyvatelstvo haly stočilo svůj zrak na rampu pod větrákem, odkud se projev ozval. Ze stínů vystoupila sexy ženská postava. Na jejích oblých křivkách opáleného těla se třpytily kapky vody, které stékaly z jejích promočených rudých vlasů po pás a vytvářely vlhké cestičky VŠUDE po jejím těle, zahaleném jen nedbale nataženou černou podprsenkou a kalhotkami. Byla to bohyně. Bohyně sexu. Bohyně sexu v latexu z tuzexu.
"Eeeeeeeeh…" projevili se postupně všichni muži v místnosti kromě Lighta, který pohotově nasadil tvář typu "Jsem Bůh. Tuto ženu jsem přivolal pomocí své úžasné moci. Závidíte?". A právě na něj obrátila bohyně svou pozornost.
"Ahoj, hošku…" pozdravila chlípně a Yagami jedinkrát mrknul. Se škubnutím zjistil, že ta žena je přímo před ním, kde dřív nebyla. "Bolí tě ta tvá tlapička moc?" otázala se starostlivě a olízla mu modrou krví zbrocenou ruku. "Promiň, že jsem tu jen takhle," sjela pohledem svou spoře oděnou postavu. O kus dál Halle Bullooková samou žárlivostí omdlela. "Byla jsem zrovna ve sprše a myla jsem si vlásky, když jsem zachytila tvůj nouzový signál." Raito si nějak dokázal udržet výraz "Já jsem Bůh. Tohle všechno jsem vymyslel já a mám to pod absolutní kontrolou.".
Near se díky Giovanniho starostlivé péči probral a zhodnotil situaci. O kus dál se povalovaly čtyři kulky a čtyři podivné kudly. "Určitě blafuje… Nemohla přece trefit všechny čtyři najednou a odrazit je tak od původní dráhy…" pomyslel si.
MikamiMikami si však náhle uvědomil závažnost situace a Lightovu zradu pustil z hlavy. S šíleným šklebem se vytrhl svým strážným a vrhl se na Raita. "Božstvo!" Bohužel zapomněl, kolik má nohou, ztratil rovnováhu a napálil to svému bohovi přímo do ucha. Jakmile se od nadpozemského lalůčku oddělil, pocítil, jak chutná facka žárlivé ženy.
"Tak to teda ne, chlapečku!" vyštěkla BSVLZT (čti bohyně sexu v latexu z tuzexu). "Ten je můj!" Načež si majetnicky přitiskla Lighta ke svým bujným ňadrům.
Ostatní v hale na to bezmocně zírali - nevěděli co dělat. Tahle žena (úžasná žena!) je naprosto zaskočila a postavila všechny jejich dosavadní plány vzhůru nohama. (Například Carterovo plán vzít si v nejbližší době Bullookovou. Ano, teď už chápete, proč se chudinka zhroutila.) V každém případě teď stáli a civěli, neschopni pohybu, což bylo bohyni nepříjemné.
"Nečumte na mě tak, kokoti!" vyjekla ostře. Jelikož nedostala žádnou odpověď, naklonila se k Raitovi, který právě rozkošnicky vdechoval vůni jejího těla, přičemž nestoudně slintal. "Miláčku, mají tihle lidi nějaké kekkei genkai?"
Raito se vzchopil. "Ale - oni mě chtějí zabít!" postěžoval si plačky. "Můžeš je odstranit?" upřel na bohyni prosebná štěněčí očka.
"No počkej drahoušku, to zase ne," odporovala žena a neznatelně se zamračila. "Ne dokud si nebudu jistá, že nepřijdu na škodu."
(Pozn. autorek: Nejpozději v této chvíli byste si měli konečně uvědomit, že BSVLZT nepochází z Death Notu, nýbrž z Naruta. Specifikujeme to někdy jindy.)
Light se podmračeně odvrátil a pohledem propálil nejbližší osobu - Mikamiho, který se mu snažil zastavit krvácení z ruky svou fungl novou košilí, kterou mu Raito koupil k jejich výročí.
"Ty tupče! Víš, kolik mě ten vohoz stál?!" vyjel po něm Kira a opět se ocitl v pokušení napsat Mikamiho jméno do Death Notu. Chudák Mikami se z toho počančal. Takové porušení hygienických zásad vyburcoval osazenstvo haly k akci.
"Je to... Je to Kira! Áááá! Za-zabijte hóó! A - a vona mu pomáháá! Vona... je komplic!" a s vidlemi a cepy se vrhli na trojici. Tedy, kromě Neara, který zapomněl, v jaké situaci se nachází, a hrál si se svými figurkami. (A přitom si mumlal: "Ale já tě miluji, Kene!" "Já vím, Barbie, ale ty nové šaty ti nekoupím.") Bohyně však byla připravená. Bleskově spojila ruce tak, že se vzájemně dotýkaly bříšky prstů. Její mokré vlasy vystřelily proti útočníkům a utvořily kolem nich vězení s tlustými mřížemi.
"OMFG NOWEI!" zařvali pánové a zkusili mřížemi cloumat. (Opět kromě Neara, který se už dostal k pasáži: "Ale Kene, i když už ty nové šaty mám, na ten večírek jít nemůžu! Vždyť sám dobře víš, že se tam budou grilovat ryby a já jím jen celozrnné cereálie Fitness!")
"Tááák," zamnula si ruce BSVLZT a po její tváři se rozlil úchylně sadistický úsměv. "A teď, když mi nemůžete upláchnout…" Pár lidí to stvrdilo zoufalým cloumáním mřížemi, samozřejmě neúspěšným, a srdceryvnými výkřiky jako "Mám ženu a děti!" "Ničím jsem se neprovinil!" "Kene! Ne!", což bohyni donutilo na chvilku přestat a s netrpělivým výrazem dravce vyčkat, až se její obecenstvo uklidní. Konečně nastalo ochraptělé ticho.
"Teď mi hezky po dobrém řekněte: Kdo z vás je impotentní?"
"Já! A jsem na to hrdý!" přihlásil se Near, jehož hra skončila tím, že Kena z Barbie klepla pepka, Barbie mu šlohla kreditku, ale jelikož neznala PIN, zavřeli ji za krádež. Obě figurky se teď nahé povalovaly v koutě klece.
Žena Neara sjela opovržlivým pohledem. "Ty jsi ještě dítě. Ty nemáš právo vědět o tom, zda jsi potentní, nebo ne."
Near pokrčil rameny, což bohyni naštvalo, z mříže nad mladičkým detektivem se oddělil pramen vlasů, omotal se mu kolem krku a vytáhl ho z klece. Kráska ho důkladně sjela pohledem, načež z něj strhla oblečení ("Áááááááhh…" zasténaly Nearovy fanynky a pár fanoušků blahem.) a zvedla ho tak, aby na něj všichni dobře viděli. Near se kupodivu ani nezačervenal a jen házel vyzývavé pohledy na své spolupracující.
"Exemplář chytrého dítěte," prohlásila BSVLZT, "vhodný jako domácí mazlíček, čistič bot či náhrada za nafukovací pannu. Vyvolávací cena - uznání Kiry jako vládce všeho živého."
Všichni na ni civěli s otevřenou hubou a nevěřícným tikem v oku.
"To je obchod s bílým masem!" zařval zoufale Harry.
"Á, vidím, že tady máme prvního zájemce," usmála se žena. Potter zrudnul.
"Ne, to… to ne… na mě je moc mladý… Já mám radši starší muže…" zamumlal, vzápětí si uvědomil, co vyslovil, a hanbou omdlel.
"Nechceš? Tvoje blbost. Je to kvalita, vyrobeno v Japonsku, žádný Made in China," pohodila bohyně hlavou a rozhlédla se po nedobrovolném publiku. "Nějaký další zájemce?"
Nikdo neodpověděl.
"Nestyďte se, hošci, vždyť je to naprosto běžná a rutinní záležitost; dělám to tak vždycky. Často se mi povede nějakého ze zajatců prodat, než ho zabiju." Ostatní na ni zírali s hrůzou v očích. "Ups, já jsem se přeřekla. Chtěla jsem říct, než vás všechny propustím," zakončila nepříliš přesvědčivě. "Takže žádný zájemce?"
Ticho. (Fanynky si rvou vlasy zoufalstvím, že tam nejsou.)
"Škoda," hlesla bohyně a Neara zapíchla.
"To je barbarské!" ozval se z klece Hideki Ide.
"Ne, když o tom přemýšlíš, je to nadmíru ekologické," zahalasil Stephen Loud (nomen omen, Štěpán Hlasitý). "To mrtvé tělo může sloužit jako potrava ostatním zajatcům." Bohyně sexu se se zájmem zakoukala do temnoty klece.
"No vidíš, to mě nikdy nenapadlo… Díky za inspiraci," mrkla laškovně a její vlasy Nearovo zkrvavené tělo vhodily zpátky do klece. Giovanni k němu okamžitě přiklekl a bledý jako stěna prohlásil:
"Necítím puls…"
"Divíš se?" vykřikl Light. "Nevidíš, že je profesionálka? Propíchla mu srdce! Je fakt hustá."
"Díky za pochvalu, hošku," usmála se na něj bohyně. Raito se začervenal. Mikami zrudl žárlivostí, ale udržel se.
"Tak teď mi povězte, je ještě někdo z vás impotentní? Nebo sterilizovaný, co já vím? Všichni můžete mít děti?" otázala se BSVLZT. Odpovědí bylo jen hrobové ticho. Giovanni se právě totiž snažil vykopat Nearovi hrob svým švýcarským kapesním nožem. Nešlo mu to, jediným výsledkem bylo, že si ufikl ukazováček. Zatímco chlapsky řval, bohyně nesouhlasně zavrtěla hlavou.
"Vy taky brečíte pro každou pitomost… To můj bývalý milenec, s tím když jsem…" výmluvně prostrčila ukazováček skrz kolečko palce a ukazováčku druhé ruky, "mohla jsem mu ukousnout jeho nejdražší část těla a on ani nehlesl!" Olízla se. "Grilovaný byl mňam."
Za ní se zatím Mikami snažil Lightovi zacpat uši, aniž by si toho bohyně všimla. Yagami ho ze sebe setřásl.
"Počkej, tohle mě zajímá…" zasyčel neslyšně. Mikami své pokusy vzdal, ale stejně nenávistně propaloval svou sokyni pohledem.
"V tom případě," navázala žena na předchozí otázky, "můžeme přistoupit k exekuci." A s tím se z mříží oddělilo několik pramenů vlasů a za okamžik tam všichni pánové a dáma stáli/leželi/klečeli naprosto nazí. Mikami to už nevydržel a žárlivě zakryl Lightovi očka. Raito uznal, že to brání jeho čest a svého nohsleda milosrdně nechal zrychleně dýchat na svůj obnažený krk.
BSVLZT si toho naštěstí nevšimla a dál se kochala pohledem na řady zrudlých mužů.
"To jsou nedovolené metody vyslýchání!" zakvičel Harry, snaže se zakrýt své přirození z polohy ležmo, jak se předtím skácel na podlahu.
"Kdepak," zazubila se žena. "Co není zakázáno, je povoleno. V žádném zákoníku bys nenašel zákaz vyslýchání vězňů nahých." Harry ještě zrudnul (což snad ani nebylo možné) a sklapnul. Těkavě přejížděl pohledem po svých spolupracovnících a viděl, že není jediný, komu tato situace příliš nevyhovuje. Některým však vyhovovala až moc, kupříkladu Aizawovi, který už od chvíle, kdy se bohyně objevila, nepřestával slintat vzrušením. Konečně měl záminku koukat se taky na hezkou ženskou, aniž by ho manželka mohla obviňovat z nevěry.
"Jste nádherná…" zahuhlal dojatě.
"Díky," usmála se žena. "Tyhle poklony nikdy neomrzí."
"Ehm," Aizawa si už dávno přestal dávat pozor na kapání svých slin, "mohla byste nám říct, jak se jmenujete?"
"!!" Kirovi to bylo okamžitě jasné. Ta žena je tak chytrá! Aby nemusela skrývat své jméno, nejdřív vzala všem z klece cokoli při sobě, aby ji nemohli napsat do zápisníku smrti… Myslím… myslím, že jsem si našel novou využívací lásku! Vlasy a oči mu zazářily jasnou červení a opět mu dalo nesmírnou práci nesmát se štěstím.
"Ale jistě… Kora, Zimare Kora." Její pohled ztvrdl. "Ale teď už není čas na vybavování. Neřekli jste mi, jestli kekkei genkai máte, dobře! Vlastně jsem už několikrát narazila na ninjy," ("Ninjy?" opakoval Harry nadšeně a očka se mu rozsvítila radostí. "Na to jsem se koukal na internetu! Miluju je. Máš taky oblíbenou postavu?") "kteří mi ho nechtěli prozradit. Začneme třeba s tebou…" ukázala na Cartera.
"Ne!" vykřikla Halle náhle a zakryla detektiva svým nahým tělem. "S mým Tondou si nic nezačnete!" Anthony si to nechal líbit, protože měl její nádherný zadek na dosah ruky.
"Ty jsi tu ještě?" podivila se Kora a svými vlasy ji uchopila kolem pasu a vytáhla z klece. "No nic moc… Ty by ses nehodila ani na manuální práce…"
"Nezaslouží si žít!" zaječel Mikami, který si neuvědomil, že mezi jeho sevřenými prsty je mezera, kterou Raito celý výjev zaujatě pozoruje. "Pořád - pořád si pamatuju, jak ten její Mello -"
"Tak dost!" zarazila ho BSVLZT příkře. "Prostě ji zabijem a konec!"
"Skvělý nápad," zamumlal Light. "Kohokoli chcete zabít, zabijte ho."
"Tak se mi líbíš, cukroušku," přikývla bohyně a Hallino zkrvavené tělo se zakrátko ocitlo vedle Nearova.
"Fňuk… Chudák Bullooková… tohle si nezasloužila," smutnil Giovanni.
"Uplakánku…máš hezkou tvářičku," všimla si ho Kora. "Tebe si nechám až na konec."
"No to je pocta," zamumlal si Giovanni a cumlal si pahýl prstu.
"A co já?" Mogiho slova byla mířená jen jemu samému, ale kirovižel to zaslechlo celé skladiště.
"Hele, kus se sám chce nechat ohodnotit," zajásala Kora. "Tak pojď blíž na světlo." Mogi ji poslechl a v poskakujících paprscích se naplno vykreslila jeho svalnatá postava.
"Fvi fviú…" ocenil to Harry, ale Ide mu radši přikryl ústa rukou. (Přičemž ho povalil na zem a chvíli vydávali zdušené zvuky, něco mezi grupáčem a řeckořímským zápasem.)
Bohyně si uchichtla. "No hele, oni se perou, kdo si to s tebou rozdá." Mogi zrudnul a nevypravil ze sebe ani slovo.
"Koro…" ozval se Kira naléhavě a znechuceně. "Nemohla by sis pospíšit a už je všechny zabít?"
"Sakra co to s tebou je?!" obořila se na něj žena a hlasy zlověstného chorálu zazněly jasně a zřetelně. "Už pokolikáté ti říkám: nemůžu je zabít, dokud nezjistím jejich kekkei genkai! To by ti snad mělo být jasné, je k ničemu někoho zabíjet, aniž bys je řádně neprověřil!"
"Celá tahle záležitost je k ničemu!" zařval Štěpa Hlasitý. "Dochází vám vůbec někomu, v jaké beznadějné situaci teďka jsme?!"
"Tak se prokiru nevzpírejte a řekněte mi, jaké máte kekkei genkai!" opáčila Kora.
"Ale co to je, to kekkei genkai?!" zavřískal Harry zoufale. "Nemůžeme vám říct něco, co nevíme!" Bohyně se poprvé od svého příchodu opravdu zarazila.
"Vy - vy to nevíte?" Obrátila se na Lighta, od kterého Mikami hbitě ustoupil. "Ani ty, drahý?"
Raito bezmocně zavrtěl hlavu. "Ne, Koro…"
"No to je… to je skandál!" přeskakoval bohyni hlas. "N-naprosté šílenství! Oni neví, co to je kekkei genkai!"
"My to opravdu nevíme!" Harry po očku sledoval, jak se Giovanni snaží svým nožíkem přeřezat mříže, a udatně odváděl pozornost.
"Ale - pokud to nevíte - pak - pak -!" Hudba utichla. A bylo ticho. Voda kapala. Černé oči bohyně dostaly nachové podtóny. "V tom případě… nemám jinou možnost… než vás… všechny zabít," vydala ze sebe chraplavě.
"Ne!" vyskočil Hideki, ale vzápětí ho smetl proud vlasů a našel si cestu skrz jeho lebku. Mogi se sesul k zemi probodaný jako ze železné panny. Carter zachrochtal ve smrtelném kloktání proříznutého hrdla…
Harry Potter otevřel děsem semknuté oči a trhavě se narovnal, sundávaje ruce z hlavy. Ano, tenhle pohled mu byl povědomý. Všude kolem mrtvoly, kaluže krve. Stáli jen on a Giovanni. BSVLZT těžce oddechovala, Mikami se s vytřeštěnýma očima hrbil za ní a Raito…
Yagami Raito se zvenčí držel mříží, aby neupadl. Škubal sebou, jako by to byla jeho poslední hodinka. Zrakem přejížděl po kleci plné těl a… a pak se halou rozlehl nepříčetný smích. Dokázal to! Dokázal to, je bohem - bohem nového světa! To štěstí! Ta pýcha!
"Ne, to snad… to snad ne…" zašeptal Potter. Tohle už nebyl Light. Tohle byl Kira. Killer se vším všudy, chladný, vypočítavý. Ten, kdo zavinil smrt Harryho milence. "Ne… ne," hlesly Harryho vysílené rty, než se sesul na již sesunutého Giovanniho na podlaze.
"Chuf… Tak to bychom měli," odfoukla si bohyně a stáhla své vlasy zpět. Klec zmizela. Kora se otočila na Lighta a jeho věrného nohsleda, který se ve vteřině postavil před něj, aby ho mohl bránit svým životem.
"Na Boha nesáhneš!" informoval ji skrz zaťaté zuby.
"Říká kdo?" ušklíbla se Kora a její tváři zalil unavený výraz. "Tady jsem skončila, hošci. Je to špatný svět, prohnilý. Nemáte kekkei genkai," povzdechla si a vyslala svou kštici, aby bezvládného Harryho a Giovanniho sebrala z podlahy a vyzvedla je do vzduchu. "Tyhle dva si nechám… na památku," řekla si víceméně pro sebe. "Budou se mít dobře… v Hathanoře o ně budou pečovat se vší láskou a úctou."
"Co je to Hathanora?" vypadlo z Mikamiho, ale BSVLZT ho ignorovala.
"Musím jít… neuvidíme se," rozloučila se Kora nepřítomně a vyskočila zpátky na rampu, kde se prvně objevila.
"Počkej!" vzpamatoval se Light. "Nemůžeš odejít! Musíš mi pomoct vytvořit ten dokonalý svět, kde budu jediná spravedlnost, copak to nechápeš! Nemůžeš - nesmíš mě teď opustit!"
"Pokud vím," přerušila jeho srdceryvný výklad Kora, "co smím a nesmím je jen a jen na mě. Skirou, chlapečku. Tvůj Akagan vypadal slibně, ale nakonec se zdá, že je to jen prachsprostá přehršel inteligence. Měj se." A zmizela.
Light přerývaně dýchal a postupně se uklidnil. Byli pryč… všechno to bylo pryč. Má zpět svůj zápisník, všichni jeho nepřátelé jsou mrtví. Projela jím vlna euforie.
"Triumf!" zařval na celé skladiště a-
Buch buch. Žádný bůh smrti. Žádné úklady. Raita stihl stejný osud jako mnoho jeho předků.
"Božstvo?" poklekl k němu Mikami roztřeseně. Snažil se mu vtisknout život, ale nemohl ho stejně dobře dávat jako brát.
Yagamiho Lighta klepla pepka.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář